Jeigu Jums pasireiškė šalutinis vaisto poveikis, pasakykite apie tai gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį vaisto poveikį galite pranešti užpildydami žemiau esančią formą arba paskambinę mobiliuoju telefonu 24val per parą +37061566662. Visa pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Informacija apie šalutinį vaistų poveikį gali būti perduota Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai. 

Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie LR Sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 735 68, užpildant interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu nepageidaujamaR@vvkt.lt, per interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie vaisto saugumą. 

Remiantis Lietuvos Respublikoje galiojančiais teisės aktais, UAB „Viasana“ privalo rinkti informaciją apie įtariamas nepageidaujamas reakcijas į savo produktus. Todėl prašome Jūsų pateikti nurodytus duomenis.     

* pažymėti laukeliai yra privalomi. Jei reikės, mes su Jumis susisieksime.