UAB Viasana teikia paslaugas norintiems užimti tvirtą poziciją farmacijos rinkoje, ją įtvirtinti ir išlaikyti Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mes taip pat esame patikimas partneris, prekiaujant vaistiniais preparatais ES ir ne ES šalyse

Viasana yra oficialus Vokietijos farmacijos bendrovės medac GmbH (nuo 2005 m.) atstovas Baltijos šalyse ir Šveicarijos bendrovės Octapharma AG atstovas (nuo 2010 m.) Lietuvoje.
 
Nuo pat įkūrimo pradžios sėkmingai dirbame onkologijos, hematologijos, urologijos, reumatologijos, imunologijos ir kitose specializuotos terapijos srityse.
 
Dėka mūsų profesionalios ir patyrusios komandos, kurios nariai turi daugiau nei 25 metų patirtį, dirbant pasaulinėse farmacijos įmonėse, mes esame viena iš sparčiausiai augančių farmacijos įmonių Baltijos šalyse.
 
Ilgalaikė partnerystė su didžiausiais didmenininkais ir vaistinių tinklais, leidžia mums pasiekti didžiausias farmacijos įmones visose trijose Baltijos šalyse. Su partneriais visada džiaugiamės naujais projektais ir verslo galimybėmis.
 
UAB “Viasana” yra privati įmonė, įsikūrusi Vilniuje, Lietuvoje.
Įmonė įsteigta 2005 metais.