Saliva natura

Saliva natura yra seilių pakaitalas, kurį sudaro augalinės kilmės gleivės. Jis vartojamas pacientų, sergančių kserostomija (burnos sausmė), simptomų palengvinimui. Jis drėkina burnos ir gerklės gleivinę ir palengvina skausmą ir diskomforto jausmą, susijusį su sausumu burnoje.
 
Saliva  natura atkyvioji sudedamoji dalis yra vertingas Storalapės šventžolės (Eriodictyon crassifolium ,,šventa žolė“) ekstraktas. Vietiniai Amerikos gyventojai jau ne vieną amžių  naudoja šventžolę kaip itin veiksmingą vaistažolę.
 
Saliva  natura padengia burnos ir gerklės gleivinės membranas apsauginiu drėkinančiu sluoksniu ir užtikrina  ilgalaikį drėkinimą bei malšina skausmą. Be to, Saliva  natura suriša absorbuotą vandenį ir perneša jį į gleivinių membranų ląsteles. Taip suteikiamas papildomas raminantis poveikis.
 
Aktyvioji preparato medžiaga savo struktūra yra beveik identiška žmogaus gleivinių membranų ląstelių išskiriamoms gleivėms. Gleivės yra natūralus barjeras, saugantis gleivinę  nuo  cheminio bei mechaninio poveikio, taip  pat nuo  bakterijų. Viena iš sudedamųjų dalių – ksilitolis, naikina  burnos ertmėje besikaupiančias bakterijas ir apsaugo nuo  ėduonies.
 
Tiekiamos pakuotės:
50 ml purškalas